Näytä kaikki hakutulokset.
No products were found.

Top quality

Ei sillä että meidän perhot olisivat jotenkin kieli poskella sidottuja.. Mutta aina löytyy niitä parempia. Tällaisen luomuksen sitominen vaatii erityistä huolellisuutta, materiaaleja sekä aikaa!

Perhot ovat hyvinkin identtisiä eli sopivat täydellisesti sellaiselle joka hakee tismalleen samanlaisia perhoja useita kappaleita ja arvostaa muutenkin täydellisyyttä.

Koukut ovat kemiallisesti terotettuja. Pääsääntöisesti Daichia, Marutoa ja Mustadia. Huomautuksena että kauppiaalla menee yhden tällaisen streamerin tai pintaperhon sitomiseen ehkä 20 minuuttia.

Read moreShow less
Suodata
2,39 €
Klassinen pintaperho "varhaiselta keskiajalta". Pintaperhojen aateliaa taimenen, harjuksen ja kirjolohen kalastuksessa.
Pikakatselu
2,39 €
Klassinen pintaperho "varhaiselta keskiajalta". Pintaperhojen aateliaa taimenen, harjuksen ja kirjolohen perhokalastuksessa.
Pikakatselu
2,39 €
Korkealla kelluva Adams Wulff tyyppisesti sidottuna. Pintaperhojen aateliaa taimenen, harjuksen ja kirjolohen kalastuksessa.
Pikakatselu
2,39 €
Skotlannissa 1800-luvulla kehitetty klassinen uppoperho. Erinomainen harjus- ja taimenperho myös kotimaassamme.
Pikakatselu
2,59 €
Kyllä ampiaisiakin päätyy veden varaan. Taimenelle ja muillekin lohikaloille tämä kelpaa mainiosti.
Pikakatselu
2,29 €
Tunturijärvien ottipeliraudulle, harjukselle ja taimenelle. Toimii myös virtaavassa vedessä.
Pikakatselu

Menu

Settings